Інформаційна гігієна військового часу!

Жителі Житомирщини, окупанти не можуть нічого протиставити мужності та незламному духу наших військових та вдаються до інформаційних провокацій. Тому маємо дотримуватись інформаційної гігієни.
❗ Якщо вам телефонують з незнайомого номера та намагаються дізнатися інформацію де знаходяться ваші рідні чи знайомі, які захищають Україну, яка техніка проходить поряд з вами, які заходи безпеки вживаються у вашому населеному пункті – не повідомляйте нічого.
‼ Якщо хтось намагається грати на нервах, погрожувати чи повідомляти неперевірену інформацію про ваших рідних. Спокійно перевірте джерело інформації і якщо зрозумієте, що це провокатор – шліть щурів з «руського корабля» по відомому адресу.
❗‼ Якщо вас автоматично додали до чату під назвою «Перекличка районов» – одразу видаліть себе звідти. Там ворожі диверсанти збирають інформацію по нашим населеним пунктам.
‼‼ Дуже уважно перевіряйте електронні листи, нібито екстреного сповіщення, що надходять на вашу особисту чи службову електронну пошту. Вони можуть нести загрозу зламу. Будьте уважні та ні в якому випадку не відкривайте вкладення, посилання, що розміщені в листах.
🟠 А щоб допомогти нашим військовим та правоохоронцям, зберігайте спокій та дотримуйтесь правил поведінки в умовах військового часу:
🔶 відсьогодні комендантський час у Житомирі буде діяти з 18.00 до 6.00. Тому плануйте свій день з урахуванням цих змін;
🔶 носіть з собою документи та будьте готові надати їх на перевірку та відповісти на запитання, якщо вас зупинить патруль.
⚪ Дотримуйтесь правил поведінки на блокпостах:
◽ знизити швидкість, вимкнути світло фар та зупинити машину;
◽ відкрити усі вікна та увімкнути світло в салоні (у нічний час);
◽ надати документи для перевірки та відповісти на питання, дозволити перевірку салону та багажника;
◽ після перевірки повільно рушити з території блокпосту з вимкненими фарами та увімкнути їх не раніше ніж через 50 метрів.
Разом переможемо – все буде Україна!
Зі сторінки голови Житомирської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *