На Житомирщині організована евакуація до західних областей України, а також до дружніх країн Європейського союзу

Тисячі жителів Житомирщини – жінки та маленькі діти – вимушені покидати рідні домівки через терор, який влаштувала цивільному населенню України Російська Федерація. Щоденні нальоти авіації та ракетні удари, десятки знищених будинків, шкіл, об’єктів інфраструктури – все це справжнє обличчя російської влади.

Для того, щоб захистити наших жінок да дітей, на Житомирщині організована евакуація до західних областей України, а також до дружніх країн Європейського союзу. Від початку війни майже 9 тисяч жителів області скористалися евакуаційними маршрутами: поїздами на Львів, автобусними перевезеннями через Львів до Польщі.

Житомирська обласна військова адміністрація вдячна всім хто долучається до організації евакуації мирних жителів, допомагає їм на шляху до безпечних місць, пришвидшує проходження блокпостів, зустрічає координує людей, яких війни вигнала з власних домівок. Окрема подяка парафії Божого Милосердя та Житомирській обласній Спілці поляків України за допомогу жителям Житомирщини в Польщі.

З матеріалів Житомирської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *