Коростишівська міська рада вдячна Бісковицькій громаді з Львівщини за допомогу людям, які найбільше цього потребують

Вклад волонтерів у допомогу цивільному населенню є дуже вагомим по всій Україні. Людей біда гуртує і багато хто хоче робити свій посильний внесок до загальної боротьби із рашистами-загарбниками. Але і органи влади, в тому числі місцевої, роблять зараз те, що в мирний час від них ніхто не очікував.

Так, керівництво Коростишівської міської ради вишукує усі можливі шляхи, щоб допомогти українцям, які вимушено покинули свої рідні домівки через війну та знайшли прихисток у Коростишівській громаді. Організовується відправка вантажних автомобілів для доставки гуманітарної допомоги, створюються усі можливі умови для адресної допомоги людям, які найбільше цього потребують.

У Коростишівський громаді, яка розташована в 100 км від столиці, зараз перебуває більше тисячі внутрішньо переміщених осіб з Бучі, Ірпіня, Гостомеля, Макарова, Сумської, Харківської, Київської областей та м.Києва.

З гуманітарною допомогою біженцям та незахищеним верствам населення працює Центр цивільного захисту населення Коростишівської міської ради. За час роботи Центру вже надано допомогу більш ніж 600 сім’ям: продуктові набори, одяг, дитяче харчування, памперси, ковдри, подушки, постіль, засоби гігієни.

Дякуємо нашим друзям, які надають цю допомогу, людям, які працюють на їх доставці на волонтерських засадах, небайдужим мешканцям, які допомагають знаходити розподільники, де цією допомогою можуть поділитися.

Одним з таких прикладів допомоги став Сергій Ситник, який звернувся до міської ради та познайомив з чудовою людиною – Яремко Михайлом Михайловичем, головою Бісковицької громади на Львівщині.
Хоча на Львівщині дуже активно приймають внутрішніх переселенців, Михайло Михайлович з розумінням поставився до проблем українців, які нині перебувають у Коростишівській громаді.

Сьогодні наш ініціативний член виконкому Микола Зозуля разом із спеціалістом органу соцзахисту, водночас, депутатом міської ради Юрієм Дідківським доставив вантаж зі Львівщини до Центру цивільного захисту населення Коростишівської міської ради.

Вистоїмо! Перемога буде за нами!🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *