Встигни до 9 квітня створити реєстраційну карту для участі в ЗНО

Міністерство освіти і науки України розробляє Порядок зарахування до закладів вищої освіти у 2022 році, в якому буде докладно описано вступний процес.
Наразі допрацьовується й механізм складання іспиту, проте для організації іспитувань потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників випробувань. Таку інформацію ми отримуємо з бази реєстраційних даних потенційних учасників ЗНО. Тож, якщо ви вже зареєструвалися для участі у ЗНО (створили реєстраційну картку та віддали її керівнику закладу освіти або надіслали до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти), ви зареєстровані для участі у вступних випробуваннях.
Якщо ви плануєте цьогоріч вступати до вітчизняних закладів вищої освіти, проте ще не зареєструвалися для участі в ЗНО, ознайомтеся, будь ласка, з алгоритмом дій за покликанням bit.ly/35lDIo2. До 9 квітня 2022 року вам необхідно буде створити реєстраційну картку bit.ly/3sJh3bp.
Крім цього, Український центр оцінювання якості освіти запропонував механізм дій bit.ly/35lDIo2 для керівників закладів загальної середньої та професійної освіти, який уможливить вступ випускників до університетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *