За лічені години у Коростишівській громаді зібрали 3200 євро на авто для 95-ї аеромобільної бригади

Вчора до Коростишівської міської ради надійшло повідомлення від начальника відділу правової та кадрової роботи Коростишівської міської ради Сергія Дякова, а сьогодні – захисника 95 аеромобільної бригади, про необхідну допомогу у придбанні авто.
Подальший текст від його імені.
“Привіт!
Зараз я знаходжусь на сході і маю звертатись у тому числі до вас з проханням. Тут, на передку, для виконання наших завдань потрібен транспорт. На жаль, транспорт – то як витратний матеріал. Станом на сьогодні є можливість отримати з-закордону авто під наші цілі, ціна питання – 3200 євро.
Буду вдячний, якщо є така можливість – допомогти фінансово на наш підрозділ, щоб купити вказане авто. Не знаю, як складуться в подальшому життєві обставини, та після завершення війни поверну вклади зі спільної роботи.
Дякую за розуміння. Важко звертатись з такими питаннями, так як всім зараз складно, відсутня робота, але вимушений, задля спільної справи. Для Перемоги. Номер карткового рахунку………..”
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дана інформація була одразу розміщена на інформаційних каналах Коростишівської міської ради та КП “Коростишівське радіо”.  За лічені години необхідні кошти були зібрані на  відповідний рахунок.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Повідомлення від міської ради через пару годин збору коштів:
 Мешканці громади! Українці! Найзгуртованіша вільна нація! Вам привіт від підрозділу нашої 95 бригади, яка зараз на сході України бореться за нашу свободу! Необхідні кошти на автомобіль ЗІБРАНО!!!
🇺🇦Україна непереможна! Ми нація, свобода для якої – головна цінність!❤️
Коростишівська громада – це Україна!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Доброї ночі, і Перемоги!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Впевнена, що до збору коштів для потреб 95-ї аеромобільної бригади долучилися мешканці різних громад та областей. Адже, у всіх нас одна мета – ПЕРЕМОГА!❤️ 🇺🇦❤️ А РАЗОМ МИ СИЛА!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *