Коростишівці подарували переселенцю з Макарова електричну інвалідну коляску

Мешканці Коростишівської громади завжди відгукувалися на допомогу людям, які залишившись у складних життєвих обставинах, потребували допомоги. А в цей складний час, вони завжди підтримують людей, яких війна позбавила домівок, рідних та життєво необхідних речей, при першому поклику.

Те, що коростишівці дружні і завжди готові прийди на допомогу кожному, хто цього потребує, одним із випадків є тому доказ.

Так, ініціативними мешканцями нашої громади було запропоновано зробити ще одну добру справу: для дідуся Івана, переселенця з міста Макарова, що ледве переміщувався на милицях, придбати електричну коляску вартістю 34тис. грн. Для людини з інвалідністю 1 групи, яка, через вторгнення росії в Україну, вимушена була покинути свою домівку, це було нездійсненною мрією.

Уже за декілька годин небайдужими мешканцями Коростишівської громади необхідні кошти були зібрані для придбання електричного візка, який одразу було замовлено. І сьогодні він був доставлений до адресата, який, тимчасово, проживає у Коростишівській спецшколі-інтернат 4.

Яка була реакція дідуся Івана з Макарова на подарунок від коростишівців, подивіться у відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *