Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки на території Коростишівської територіальної громади

Традиційно весняної пори починається місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міської територіальної громади.  

Відповідно до розпорядження міського голови від 06.04.2022р. № 83 «Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарної очистки на території Коростишівської міської ради» з 06.04.2022 року по 06.05.2022 року на території громади проводяться заходи з благоустрою територій.

Метою проведення даного місячника з благоустрою є забезпечення утримання територій населених пунктів Коростишівської міської ради у належному стані, створення сприятливих умов для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану та естетичного вигляду об’єктів міської ради.

Чистота й порядок у рідному місті, селі завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади.

Міська рада та її виконавчий комітет запрошує підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, суб’єктів підприємницької діяльності, жителів Коростишівської територіальної громади прийняти участь у місячнику з весняного прибирання наших населених пунктів.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвірї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця. Йде війна, але це наш дім і ми повинні про нього дбати. Наші Герої повертатимуться в чисту та охайну громаду.

Перемоги та миру нам та нашій Україні!

З повагою, міський голова Іван Кохан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *