Попередження! 20 квітня висока(4 класу) пожежна небезпека

4 клас пожежної небезпеки
Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що 20 квітня у південній половині Житомирської області очікується висока (4 класу) пожежна небезпека.
Це означає, що зараз у лісових масивах, лісопаркових зонах, на відкритих територіях, які прилеглі до приватних та багатоквартирних житлових будинків, забороняється розведення відкритого вогню. Такі дії є вкрай небезпечними, адже при 4 класі пожежної небезпеки достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!
Звертаємо увагу на тому, що під час воєнного стану такі дії, з боку жителів, становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність нашої країни.
Вкотре наголошуємо, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу: для громадян від 3000 до 6000 гривень, а для посадових осіб від 15 000 до 21 000 гривень.
У період воєнного стану навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності, прирівнюються до диверсії. Для порушників передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *