На часі Коростишівські новини. 22.04.2022р. ВІДЕО

Підписуйтеся на наш ютуб-канал: Коростишівське радіо, запросіть друзів та будьте завжди у центрі подій та новин нашого краю. Дякуємо, що ви з нами!

До відома населення, керівників магазинів «АТБ», «Сільпо» та інших торгівельних закладів. Відповідно до розпорядження міського голови Коростишівської міської ради від 20 квітня 2022 року за № 92 «Про продаж алкогольних напоїв на території Коростишівської міської ради в умовах воєнного стану» дозволено з 20 квітня продаж алкогольних напоїв, крім комендантської години, на території Коростишівської територіальної громади, в магазинах, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Коростишівський відділ Управління Державної міграційної служби України в Житомирській області повідомляє про відновлення роботи по оформленню паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Коростишів, вул. Різдвяна,7 з вівторка по п’ятницю – з 08:00 до 17:00 У Суботу –з 8:00 до 15:45 Усі консультації надаються за телефоном (04130) 5-09-67 ( з вівторка по суботу) 068 160 02 74 

Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні до 25 травня. Ухвалений закон, яким продовжено воєнний стан в Україні, набуває чинності з дня його опублікування. Внаслідок продовження військового стану зазнав змін офіційний виробничий календар: святковий день Пасхи, що припадає на неділю 24 квітня , не переноситься, відповідно понеділок 25 квітня є робочим днем, оскільки, в період воєнного стану усі перенесення вихідних тимчасово скасовано. 

Коростишівські освітяни допомагають Макарівській громаді у прибиранні та благоустрої території, що постраждала від воєнних дій За ініціативи працівників Ліцею №1 Коростишівської міської ради за участі працівників 2 та 3 ліцеїв Коростишівської міської ради наші освітяни надали допомогу Макарівській громаді прибиранні та благоустрої території, що постраждала від воєнних дій. Спільними зусиллями наближаємо ПЕРЕМОГУ!

 Вітаємо переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»! За результатами фахового журі переможцями стали: – у номінації “Інформатика” – Годованюк Валентин Григорович, вчитель Ліцею #1 Коростишівської міської ради – у номінації “Мистецтво” – Чмут Тетяна Олександрівна, вчитель Ліцею #9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради.

Великодні паски для вимушених переселенців. Вчора в Ліцеї №5 ім. Т.Г.Шевченка Коростишівської міської ради випекли 150 Великодніх пасок для вимушених переселенців, які проживають на території Коростишівської громади. Ініціативу Штабу гуманітарної допомоги цивільному населенню Коростишівської міської ради відразу підтримав директор Ліцею №5 Юрій Вдовенко. Кухарі охоче господарювали на кухні цілий день. Кажуть, пекли паски за домашнім рецептом, щоб люди відчули тепло і запах Великоднього свята, як вдома. Молоді та спритні дівчата, які працюють у Штабі, теж активно долучилися до спільної справи. Уже 150 сімей ВПО отримають їх у суботу, напередодні Великої Пасхи, Наща хата усюди, зазначає місцева влада. 

А в неділю, 24 квітня православний світ відзначає свято Світлої Пасхи Христової! Радіймо святу свободи від брехні і насильства, розладів і ненависті, бо в цей день Христос заповідав жити у мирі та злагоді. Хай ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони принесуть у ваші оселі мир, світлу звістку! Молімося за наших захисників. Нехай усіх береже Господь. Віримо в перемогу! Христос Воскрес!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *