На часі Коростишівські новини. 06.05.2022

 

  1. ІІ пленарне засідання 25 позачергової сесії восьмого скликання Коростишівської міської ради, відбулося у вівторок, 03 травня, під керівництвом міського голови Івана Кохана.

На позачерговій сесії розглянуті питання що стосуються проєктів землеустрою та оренди майна комунальної власності Коростишівської міської ради, а також доручення міського голови щодо перейменування деяких вулиць та власних назв з метою дерусифікації.

2. УВАГА! У Житомирській області змінено тривалість комендантської години!

За рішенням Ради оборони Житомирщини з 4 травня, комендантська година на Житомирщині діє з 23:00 до 5:00-ї ранку.

🔷 Нагадуємо, що перебувати на вулицях у комендантську годину мають право військові, поліцейські та громадяни, які мають спеціальну перепустку. Правопорушників правоохоронці будуть притягувати до відповідальності.

🔶 Звертаємось до усіх жителів Коростишівської громади – дотримуйтеся правил комендантської години. А також – не нехтуйте сигналами повітряної тривоги.

Війна триває, бережіть себе, будьте пильними та обережними!

 

  1. В Україні запустили гарячу лінію для консультацій щодо виплат для ВПО та допомоги безробітним.*

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Відтепер, дізнатися потрібну інформацію про виплати для внутрішньо переміщених осіб, допомогу з безробіття та іншу соціальну підтримку українці можуть, зателефонувавши на гарячу лінію  👉 0 800 33 18 34.

⏰ Графік роботи гарячої лінії: щодня з 8:00 до 22:00.

📲 Дзвінки з номерів українських мобільних операторів безоплатні.

 

4.КОРОСТИШІВСЬКІ  ЛІСІВНИКИ  НАПОЛЕГЛИВО ПРОСЯТЬ НЕ ВІДВІДУВАТИ ЛІС ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ ТА З РОЗУМІННЯМ СТАВИТИСЯ ДО ЗАБОРОНИ.»

Шановні громадяни, ми наполегливо закликаємо вас утриматися від ВІДВІДУВАННЯ ЛІСУ, в зв’язку з тим, що по лісових масивах, рекреаційних майданчиках та зонах для прогулянок можуть бути залишені ворогом міни та інші вибухонебезпечні предмети.

Також у лісах наразі можуть перебувати диверсійно-розвідувальні групи противника, зустріч із якими може призвести до фатальних наслідків.

У випадку виявлення підозрілих осіб або знаходження небезпечних предметів, просимо вас ТЕРМІНОВО повідомити НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ, СБУ або ДЕРЖЛІСГОСП.

 

5. Які б складні часи не були у період війни, Коростишівська лікарня продовжує надавати медичну допомогу та має значні успіхи у медицині, які варті уваги.

Які ж саме нові сучасні послуги надає лікарня  дізнавайтеся зі слів головного лікаря КНП “Коростишівської Центральної Районної Лікарні ім. Д.І.Потєхіна” Коростишівської міської ради Олександра Веселовського у нашому інтерв’ю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *