“Театр під час війни” у Коростишеві

У вівторок до Коростишева завітав Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім.Івана Кочерги.

В рамках мистецького проєкту «Театр під час війни” колектив гастролює по області з виставами та концертними програмами для військовослужбовців, мирного населення та для внутрішньо переміщених українців, які постраждали від російського вторгнення та війни.

На головній площі Коростишева, біля скульптури з написом “Молімося за Україну”, символічного образу небесної покровительки, духовної та молитовної захисниці всіх християн – Богоматері Оранти, створену геніальним місцевим митцем, відомим скульптором Віталієм Рожиком,  артисти оркестру Житомирського театру дарували невичерпну красу зворушливих мелодій.

Також  в цей день у місцевому Будинку культури, за ініціативи та підтримки Благодійної організації “Молодіжний центр Дон Боско”, за сприяння відділу культури та туризму Коростишівської міської ради та за сприянням депутатів Коростишівської міської ради Криворучка С.П. та Ломакова Г.М. , які надали транспорт та паливо на підвіз акторів, відбулася легендарна вистава Михайла Старицького “За двома зайцями”.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *