На часі Коростишівські новини. 24.05.2022

23 травня в Україні відзначали День Героїв. Це свято, яке запроваджене на честь усіх українців, захисників нашої країни, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та Незалежність України, які боролися та продовжують боротися за рідну землю.Враховуючи важливість боротьби українського народу з російською збройною агресією, відстоювання незалежності, в цей день у Коростишівській громаді, за участю представників місцевої влади та Церкви Святої Трійці ПЦУ, було проведено покладання квітів до меморіальних плит та могил Українських Героїв та  проведено молебні за полеглими захисниками України, вшановуючи пам’ять Героїв.

Українські спортсмени увійшли в десятку лідерів серед 63 країн.

З 14 до 22 травня 2022 року у Франції відбулася визначна подія у світі шкільного спорту – Всесвітня гімназіада-2022. Змагання об’єднали 3600 учасників. Незважаючи на воєнний стан, українська збірна у складі 93 учнів та учениць віком від 16 до 18 років змогла приїхати до Нормандії та гідно представити країну.

«Під час змагань українська збірна виборола 11 золотих, 18 срібних і 19 бронзових медалей, завдяки чому наші спортсмени увійшли в десятку лідерів серед 63 країн. Для держави брати участь у таких пріоритетних міжнародних учнівських змаганнях – це велика честь, гордість і відповідальність», – зазначив Сергій Шкарлет.

У складі української збірної – вихованка Коростишівського Клубу Спортивного Орієнтування- Катерина Кропивницька, яка виборола срібло і бронзу на Всесвітній гімназіаді-2022. Наша молодь – гордість Коростишівської громади.

 

Минулого тижня у Коростишеві на стадіоні “Шахтар” відбувся спортивний захід “Спорт єднає”. Спортивний захід спрямований на те, щоб об’єднати дітей, які тимчасово проживають у громаді, у зв’язку із воєнним станом, з місцевими дітьми. На заході діти мали можливість грати у спортивні ігри, поспілкуватися та подружитися, а також побачити показові виступи спортивних гуртків.

На спортивному заході дебютували свій танець на батутах мешканки міста, які активно займаються спортом, а також танцювальний колектив “Міріданс” , як завжди, порадував  присутніх танцювальним  номером та підняв патріотичний дух.

__________________

Сьогодні, на позачерговій сесіі Коростишівської міської ради мешканці громади зачитали звернення до міського голови щодо дострокового припинення його повноважень. Депутати дане звернення взяли до відома.

Також, за процедурою таємного голосування депутатів, достроково припинено повноваження секретаря міської ради  Євгена Защипаса.

За вимогою громадськості, до порядку денного також було внесено питання про дострокове припинення повноважень заступника міського голови Володимира Мілюхіна, яке депутати прийняли одноголосно

_________________________

Працівниками відділу запобігання надзичайним ситуаціям Житомирського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області 24.05.22р. було проведено виступ для представників місцевої територіальної оборони щодо поводження з вогнегасником, вибухонебезпечними предметами та дій у разі виникнення пожежі. Наголошено про небезпеку розведення багаття та спалювання сухої рослинності в пожежонебезпечний період, а також застерігли про безпечне поводження на водних обєктах у спекотні дні.

_________________________

Коростишівські лісівники нагадують про заборону відвідування лісу.

На час воєнного стану в Житомирській області громадянам заборонено відвідування та в’їзд до лісу (окрім військових, правоохоронців, лісівників та представників органів місцевої влади). Відповідне рішення прийнято Радою оборони Житомирщини 21.03.2022 року, і є обов’язковим до виконання задля безпеки громадян і запобігання лісовим пожежам.

Воєнний стан в Україні продовжено.

Верховна Рада проголосувала за продовження воєнного стану в Україні на 90 днів до 23 серпня.

Які обмеження можуть накладатись на права і свободи українців у цей період.

Може вводитись комендантська година. Буде заборонено перебувати у громадських місцях без спеціальних перепусток.

Конфісковувати майно для потреб оборони. Військова адміністрація мусить видати документ, за яким громадяни зможуть отримати компенсацію.

Може запроваджуватись трудова повинність для осіб працездатного віку.

Може встановлюватись спеціальний пропускний режим, який забороняє чи обмежує в’їзд чи виїзд з населеного пункту, а також обмежуватись свобода пересування.

Можуть заборонити проведення зборів, мітингів, інших масових заходів.

До помешкань громадян можуть розселяти військових.

В українців можуть перевіряти документи, а також оглядати речі, машини, житло тощо.

Може порушуватись право на таємницю листування, телефонних розмов тощо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *