На часі Коростишівські новини. 31.05.2022р.

1.На минулому тижні на засіданні виконкому Коростишівської міської ради розглянули 22 питання.

Деякі з них стосувалися зміни складу комісій, в зв’язку з кадровими змінами і службою в ЗСУ працівників Коростишівської міської ради.

Частина питань стосувалася соціального захисту служб у справах дітей. Два питання про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності за 1 грн, згідно рішення сесії, управлінню праці соціального захисту населення Житомирської РДА та 2 приміщення Старосілецької сільської територіальної громади.

Погодили встановлення 2-х тимчасових павільйонів по вул. Київська, 145 у м.Коростишеві.

Також на засіданні виконкому було затверджено звіт про виконання бюджету за І квартал 2022 року, виконання якаго складає 71%.

Розглянуті питання про підсумки проведення опалювального сезону 2021-2022 р.р.  та про виконання правил благоустрою Коростишівської територіальної громади.

Також були вирішені питання про надання матеріальної допомоги жителям, які опинилися у складних життєвих обставинах та допомог на поховання.

Крім того, було надано дозвіл на поховання загиблого героя, в зв’язку з необхідністю його перезахоронення.

А вчора, 30 травня, на позачерговому засіданні виконкому, одноголосно, було схвалено Звернення виконавчого комітету Коростишівської міської ради до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови обласної військової адміністрації щодо збереження основ місцевого самоврядування в Україні.

2.Днями на базі КНП «Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради відбулася виїзна форма заготівлі крові працівниками КНП «Обласного центру крові» Житомирської обласної ради. До здачі крові для потреб наших воїнів в цей день долучилися 77 коростишівських донорів, які здали 38,5 літрів крові!

Такими вражаючими цифрами поділився головний лікар Коростишівської лікарні Олександр Веселовський, подякувавши усім, хто долучився до благодійної справи, завдяки якій буде врятовано не одне життя та побажав усім здоров’я й перемоги. Разом ми сила, разом ми переможемо!

3.Доброго вечора! Ми з України!”- саме під такою назвою у Коростишеві відбувся благодійний концерт у нижній частині міського парку, за сприяння місцевого волонтерського активу, який, в свою чергу, дякує усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Під час заходу був проведений благодійний збір коштів для потреб ЗСУ, на якому зібрали 15тис.грн. Зібрані кошти будуть направлені для ЗСУ, повідомляють організатори заходу.

4.Лісокультурну кампанію завершено. То з чого ж починається ліс?

Відтворення лісу – це важка й кропітка праця лісівників. Ми всі думаємо, що початок майбутнього лісу починається саме з висаджування сіянців.

Головний лісничий державного підприємства «Коростишівське лісове господарство» Леонід КОСТЮК розповів про діяльність лісового господарства в умовах війни, кропітку роботу лісівників: від збору насіння до вирощування сіянців для майбутнього лісу та які затрати проводяться на відновлення лісів.

Також, головний лісничий, вкотре, нагадав мешканцям про заборону відвідування лісів у воєнний час та пожежонебезпечний період, заради ж їхньої безпеки.

5.Коростишівський РЕМ попереджає про проведення ремонтних робіт у місті Коростишеві та селі Городське.

По деяких вулицях, тимчасово, буде відсутнє електропостачання. Для уточнення інформації звертатись за тел: 04130-5-80-75.

6.Дитяча медична психологія: Новий напрямок діяльності в КНП “Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна” Коростишівської міської ради.

У всьому світі цей напрямок набирає шаленого розвитку, адже формування особистості відбувається в дитячому та підлітковому віці, тому всі проблеми можна вирішити ще до появи перших проявів

Галина Король – спеціаліст, який знає всі тонкості поведінки.

Основні напрямки в роботі:

Робота зі страхами та депресіями

Робота зі власними кордонами,

ПТСР(післятравматичний стресовий розлад)

  • Дитячо-батьківські відносини. Істерики, невроз та енурез, алергія та інші аспекти прояву психосоматики.
  • Батьківська гіперопіка, розлучення або втрата одного з батьків, еміграція.
  • Прояв надмірної агресії або сором’язливості,
  • режимні питання (гаджети, ігри, навчання) тощо

Спеціаліст практикує сучасний напрямок -транзактний аналіз.

Потрібна допомога? Звертайтеся до кваліфікованого спеціаліста Коростишівської лікарні!

6.Медична лабораторія НІКОЛАБ у Коростишеві!

Якщо ви бажаєте отримати якісні результати аналізів за доступними цінами, звертайтеся до медичної лабораторії НІКОЛАБ за адресою:

м. Коростишів, вул. Київська, 83 (що за магазином 7+7).

Лабораторія НІКОЛАБ, забезпечена сучасними технологіями, проводить багато різних аналізів с гарантією.

Про можливості лабораторії ви можете дізнатися на сайті nikolab.com.ua.

Телефони для довідок: 073 114 14 00, 097 099 01 93

НІКОЛАБ – швидко, вигідно, надійно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *