Мешканців Житомирщини закликають підтримати проєкт «Я з тобою»

Компанія «The Hands Production» з метою привернути увагу світу до потреб українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни рф проти України, ініціювала проєкт «Я з тобою».

Благодійне мультижанрове шоу «Я з тобою» спеціально до Дня захисту дітей

Для збору коштів створюється мультижанрове шоу за участі всесвітньо відомих українських виконавців, яке транслюватиметься онлайн та на телеканалах по всьому світу. Під час  його трансляції діятиме проста і зрозуміла система донатів: кожен глядач матиме змогу внести кошти на підтримку українських дітей. Про це йдеться на сайті Асоціації міст України.

ПІДТРИМАЙ ПРОЕКТ

Збір коштів відбуватиметься до, під час та після трансляції. Пожертвувати гроші легко:

·       Скануйте телефоном QR-код, доступний протягом шоу прямо у вікні екрану. Або натисніть кнопку “ПІДТРИМАТИ” на цій сторінці.

·       Переходьте за посиланням.

·       Обирайте зручну платіжну систему та підтримуйте дітей посильною допомогою.

Усі зібрані  кошти будуть спрямовані на:

  • закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень, надання допомоги хворим дітям та дітям, які отримали поранення на війні;
  • задоволення гуманітарних потреб дітей із дитячих будинків та шкіл-інтернатів, які базуються в регіонах, які найбільше постраждали від війни (Харківська, Київська, Донецька, Запорізька, Луганська області);
  • фінансування літніх розважально-оздоровчих заходів для українських дітей, які постраждали від війни.

На українських каналах (СТБ, ТРК Україна, Новий канал, Суспільне. Культура) запис шоу транслюватиметься 1 червня 2022 року у Всесвітній день захисту дітей.

АМУ закликає громади надати партнерську підтримку проєкту «Я з тобою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *