На часі Коростишівські новини. 07.06.2022

Підпишіться на ютуб-канал Коростишівське радіо

  1. До уваги жителів, керівників підприємств, установ та організацій  Коростишівської  територіальної громади!

З метою  підтримання порядку в населених пунктах громади,  Коростишівська міська рада просить усіх мешканців та власників приватних будинків, керівників підприємств, установ та організацій підтримувати належний санітарний та естетичний стан населених пунктів, забезпечити своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих та закріплених територіях підприємств, установ та організацій, або на своїх земельних ділянках, біля двору і на прилеглій до них територіях.

Невиконання цих Правил є порушенням статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що тягне за собою накладення штрафу:

  • на фізичних осіб – від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.)
  • юридичних та фізичних осіб-підприємців від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1700 грн.)

Не будьте байдужими, приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного мешканця нашої громади.

Йде війна, але це – наш дім і ми повинні про нього дбати. Наші Герої повертатимуться в чисту та охайну громаду.

Перемоги та миру нам і нашій славній Україні!

__________________-

  1. До відома мешканців громади! За рішенням Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, в Центрі надання адміністративних послуг Коростишівської міської ради відновлено прийом документів для отримання адміністративних послуг. «Ми щоденно проводимо роботу по відновленню усіх послуг, які були доступні у мирний час»,- повідомила начальник управління Центру надання адміністративниї послуг Коростишівської міської ради Олена Зелінська. Більше про це дізнавайтеся на каналі Коростишівське радіо.

___________________

3. Сьогодні відбулося засідання робочої групи для проведення процедури перейменування вулиць Коростишівської міської територіальної громади, з метою дерусифікації.

____________

  1. У неділю, 05 червня, у Коростишеві відбулося прощання з мужнім воїном Андрієм КРЮЧКОВИМ, який загинув під час оборони України від російських військ.

Йому було лише 28 …

Коростишівська громада глибоко сумує і співчуває родині загиблого Андрія. Та жодними словами не втамувати пекучий біль, не загоїти рани у душі.

Нехай опіка Всевишнього й наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе.

Схиляємо голови у великій скорботі. Вічна пам’ять і шана герою!

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України та оберігають її з небес.

______________-

  1. У навчальних закладах Коростишівської громади сьогодні останній дзвінок.

Війна внесла свої корективи у кожен аспект життя українців. Школа не стала винятком.

Попри все у ліцеях все ж пролунав останній дзвінок. Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.

Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням цього непростого навчального року. Бажаємо безпечних канікул та довгоочікуваних радісних зустрічей у колі усіх рідних та друзів!

Віримо у ПЕРЕМОГУ і надіємось на те, що у вересні свято Першого дзвоника збере усіх на подвір’ї кожної української школи!

______________________

6. Шановні жителі громади!

Інформуємо, що з  метою організації дозвілля дітей, відлучення їх від вулиці, надання психологічної та педагогічної підтримки, відволікання від теми війни, та у відповідності до розпорядження міського голови, з 08 червня у школах громади (облаштованих об’єктами укриття) відкриваються літні табори організованого дозвілля терміном 14 днів (без харчування).

Запрошуємо учнів шкіл, а також дітей з числа ВПО, які проживають у нашій громаді, до активної участі в організованому відпочинку в пришкільних таборах, (кількість місць в таборі обмежена площею укриття). Коростишівська міська рада

 

7. Переломи кісток, травми суглобів, нестерпний біль та обмеження рухів у суглобах. На пізніх стадіях позбавити хворого від болю, відновити рух у суглобі й функціонал кінцівки можливо тільки за допомогою ендопротезування суглоба, замінивши пошкоджений суглоб на штучний.

Таке оперативне лікування проводять кваліфіковані лікарі  у КНП «Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна» Коростишівської міської ради

Тотальне ендопротезування може виконуватися в будь-якому віці хворого. При цьому проходить заміна повністю кульшового суглоба. Операція виконується при переломах шийки стегна та різноманітних захворюваннях кульшового суглобу.

Хворому рекомендується повне навантаження на оперовану кінцівку уже з першого дня після оперативного втручання, зазначають кваліфіковані лікарі центральної районної  лікарні Коростишівської міської ради.

_______________

8. Щоб не трапилося біди! Будь обережним на воді!

Фахівці ДСНС нагадують  основні правила поводження поблизу води:

✅ уникати відпочинку в зонах де відсутні рятувальні пости;

✅ не запливати занадто далеко;

✅ уважно стежити за дітьми, не підпускати їх самих до води;

✅ у жодному разі не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння;

✅ звертати увагу на температуру води.

❗Шановні громадяни❗Бережіть себе та життя своїх близьких❗️ Застерігають рятувальники Житомирщини.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *