На часі Коростишівські новини. 10.06.2022

Підпишіться на ютуб-канал Коростишівське радіо

  1. Відзнаку «Юннати Житомирщини–2021» отримала учениця 9 класу Ліцею №1 Коростишівської міської ради Діана СВИНЧУК.

У КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» 08 червня відбулася щорічна церемонія вручення найпрестижнішої нагороди «Юннатівський оскар», де відзначали кращих юннатів Житомирщини.

Дипломи, статуетки та подарунки отримали десять номінантів, зокрема серед нагороджених відзнакою «Юннати Житомирщини – 2021» –

учениця 9 класу Ліцею № 1 Коростишівської міської ради Діана Свинчук.

Пишаємося нашими  юними натуралістами, бажаємо подальшого розвитку та цікавих ідей.

Головне не зупинятися на досягнутому та налаштовувати себе на перемогу! Все буде Україна!

2.Учні Ліцею №3 Коростишівської міської ради Шевчук Артем та Білобровець Матвій здобули перемогу у Всеукраїнському творчому інклюзивному фестивалі “Натхнення без кордонів”, у номінації декоративно-прикладне мистецтво.

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю – Артема і Матвія та керівників Тамілу Омельчук і Анастасію Сахарчук.

3.Коростишівська міська рада повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування геонімів назв вулиць, провулків у населених пунктах Коростишівської міської ради відповідно до розпорядження міського голови за №137 від 02.06.2022 року, рекомендацій Уповноваженого із захисту державної мови щодо окремих питань застосування української мови як державної у діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування (в частині найменування, перейменування, унормування назв географічних об’єктів та об’єктів топоніміки населених пунктів).

Ознайомитися з переліком  геонімів ви можете на сайті Коростишівської міської ради та сайті Коростишівське радіо.

Пропозиції (зауваження) просимо подавати до 13.08.2022 року до Коростишівської міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Володимирська, 1, тел. 5-06-68 та офіційний веб-сайт міської ради

Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, ім’я по батькові та адреси особи, яка їх подає, юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.

  1. До мешканців Коростишівської громади, вкотре, звертаються, лісівники!

Шановні громадяни рішенням Ради оборони Житомирської області від 21.03 2022року  за №11 заборонено відвідування лісів! Пам’ятайте, згідно «Правил пожежної безпеки в лісах України» пункт 3.1.1. забороняється розведення багаття в лісі в пожежонебезпечний період (крім визначених місць). Громадяни та посадові особи,  що недотримуються цього пункту правил  притягуються до адміністративної відповідальності з накладанням штрафу, а при виникненні пожеж зі збитками, порушник відшкодовує збитки, а якщо збитки істотні, притягуються до кримінальної відповідальності.                                                                            

   Необережне поводження з вогнем у лісі завдає великого лиха природі , великих фінансових витрат та людських зусиль по ліквідації пожежі.

Великі збитки для навколишнього природного середовища  наносяться неконтрольованими сільгосппідпалами (випалювання стерні, сінокосів, боліт).

Памятайте, за випалювання без дозволу органів держконтролю в галузі  охорони  за навколишнім середовищем громадяни та посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності за Ст. 77ч1  КУпАП (штраф від 3060  до 21420грн).

Шановні громадяни! При виявленні спалахів, пожеж, повідомляйте в лісгосп за номерами телефонів:  (04130) 5-13-20;  5-13-50;  0979272141;  0680788320;  101.

5.Якщо ви вмієте: шити , вишивати, малювати, плести, виготовляти поробки, ця інформація саме для вас.

Майстерня свят Creatiff вирішила організувати благодійний ярмарок «Майбутнє на долоні», де майстри та майстрині міста зможуть реалізувати свій творчий потенціал і бути корисними землякам та Батьківщині. Кошти від проданих на ярмарці виробів будуть направлені на потреби Збройних Сил України.

Наближаємося до Перемоги разом, спільними зусиллями.

Якщо ми зацікавили вас такою пропозицією, деталі за номером телефонів: 0984034653 0995332863

І НЕХАЙ ВАШ ТАЛАНТ НАБЛИЗИТЬ НАС ДО ПЕРЕМОГИ!

  1. А зараз рубрика ОГОЛОШЕННЯ

«На постійну роботу запрошуються фрезерувальники та окантувальники каменю. Оплата праці висока та своєчасна.

Звертайтеся за номером: 098 150 10 27»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *