Підпишіться на ютуб-канал Коростишівське радіо

Коростишівська громада знову схилила голови у скорботі… У четвер, 16 червня, у селі Стрижівці відбулося прощання з мужнім воїном Олександром ВАХОНІНИМ, а наступного дня – з Валерієм БОДНАРЕМ. Герої  загинули  під час оборони України від російської навали.

Коростишівська громада глибоко сумує і співчуває родинам Олександра і Валерія. Та жодними словами не втамувати пекучий біль, не загоїти рани у душі.

Нехай опіка Всевишнього й наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе.Схиляємо голови у великій скорботі.

Вічна пам’ять і шана героям. Герої не вмирають, а навіки вписують своє ім’я в історію України та оберігають її з небес…

__________________________________________

Коростишівська міська рада висловлює щиру вдячність колегам-депутатам Студеницького старостинського округу Глибочицької громади за отриману допомогу для Коростишівської лікарні! «Дякуємо Глибочицькій громаді за співпрацю і добрі партнерські стосунки!

Отримані медикаменти, вироби медичного призначення будуть використані для надання медичної допомоги.

Разом ми сильні! Слава Україні!».

_________________

Благодійне футбольне свято відбулося 11-1 червня на базі Молодіжного центру Дон Боско у Коростишеві, організоване Юлією Качанюк та Олегом Вдовіним, з метою, вкотре, підтримати Збройні Сили України.

Участь у футбольному матчі взяли 7 команд Коростишівської громади та 1 команда– Старосілецької громади. Кожна команда не дільки подарувала неймовірні враження глядачам, а й зробила свій внесок у благодійну справу.

Групою підтримки для усіх гравців були танцювальні колективи, що дарували запальні та веселі танці.

Під час заходу працювали розважальні та торгівельні лавки, які теж долучилися до збору коштів для наших захисників.

Всього під час проведення двухденного благодійного футбольного свята  було  зібрано 8650 гривень!

Організатори свята вдячні усім, хто підтримав та долучився до благодійної справи.

Разом ми сила! Разом до перемоги!

____________________

По закінченню одного проекту, місцеві активісти невпинно продовжують працювати над втіленням нових ідей.

«Війна триває, тому нашим АНГЕЛАМ-ОХОРОНЦЯМ ЗСУ потрібно допомагати не тільки словом, а й ділом»,- переконана Юлія Качанюк, оголосивши про наступний благодійний захід – майстер клас із перукарського мистецтва для дівчаток «Мистецтво бути красивою».

Дійство краси відбудеться 23 червня о 15.00 в студії Олімп.

За детальною інформацією звертайтеся за номером 0986274572.

Активна громади також розповіли про організацію чергового благодійного майстер-класу з одним із учасників «Майстер-шеф», який відбудеться 25 червня у АГАТІ. Хто саме це буде? Очійте на каналах Коростишівське радіо!

__________________________-

28 червня майстерня свят Creatiff організовує благодійний ярмарок «Майбутнє на долоні», локація: верхня частина парку у Коростишеві. Кожен зможе придбати вироби ручної роботи (прикраси, картини, ікони, домашній декор та багато іншого), тим самим долучитися до благодійного внеску нашим захисникам.

Також Наталія Клименко відрила завісу інтриги: на ярмарок запрошені гості – шоу-дует «Ві – Арт» – солісти Житомирського українського академічного муздрамтеатру ім. Івана Кочерги.

А ми нагадуємо, якщо ви вмієте: шити , вишивати, малювати, плести, виготовляти поробки, звертайтеся до організаторів благодійного ярмарку майстерня свят Creatiff за номерами які ви бачите на ваших екранах 0984034653 0995332863.

Робіть те, що ви вмієте. Допомагайте тим, чим можете.

І НЕХАЙ ВАШ ТАЛАНТ ТА ВАШ БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК НАБЛИЗИТЬ НАС ДО ПЕРЕМОГИ!

__________________________

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств та власників особистих селянських господарств, які здійснюють діяльність на території Коростишівської міської ради!

Програма незалежного агентства федерального уряду США (USAID) з аграрного і сільського розвитку (АГРО) має можливість надати (безоплатно) насіння гречки (канадська, перехреснозапильна) та кукурудзи для такої цільової аудиторії:

– малі та середні суб’єкти підприємництва (фермерські і сімейні господарства зернового та молочного напрямів) з земельним банком до 500 га;

– мікро суб’єкти підприємництва –  власники особистих селянських господарств  (ОСГ), які обробляють до 2 га землі.

Для отримання вищевказаного насіння заявку можна оформити заповнивши відповідну форму та надіслати на електронну адресу(яку ви бачите на ваших екранах) офісу USAIDkbozhkova@chemonics.com.

У разі виникнення  додаткових питань звертатися за тел. 067 554-56-67

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *