«Арки вдячності» у Коростишівському парку  на знак подяки польському народу за прихисток і турботу для мільйонів українців

«Арки вдячності» з’явилися у Коростишівському парку  на знак подяки польському народу за прихисток і турботу для мільйонів українських людей, в тому числі і багатьом  мешканцям Коростишівської громади.

У суботу, 18 червня 2022 року коростишівці, за сприяння ГО “Коростишівський парк”, висадили червоні та білі троянди, створивши символічну Арку дружби народів України та Польщі.

«Це найменше, що ми могли зробити на знак вдячності для польського народу», – поділився голова ГО «Коростишівський парк» Олександр БОСОЙ, зазначивши, що це символічно для Коростишівського парку – спадщини польського графа Густава Олізара.

«У перші місяці російсько-української війни Польща стала прихистком для мільйонів українських сімей. Ми ніколи не забудемо доброти та щедрості польського народу. З вдячністю жителі міста Коростишева. Червень 2022 року»  – напис українською та польською мовами на Арці вдячності.

🎥YouTube-канал: Коростишівське радіо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *