Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Оголошення про проведення процедури громадських слухань, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

«земельної ділянки орієнтовною площею  0,2421 га, у зв’язку із зміною цільового призначення земельної ділянки з метою передачі у користування на умовах оренди з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель і споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за межами населеного пункту с. Старосільці, вул. 40-річчя Перемоги, 50-А, Старосілецької сільської ради, Житомирського району Житомирської області.»

Платник ФОП Іщук О.В.

Підстава для розробки ДПТ – Рішення №338 одинадцятої сесії восьмого скликання Старосілецької сільської ради Житомирського району Житомирської області від 16.07.2021 року

Замовником розроблення ДПТ – Старосілецька сільська рада Житомирської обл.

Розробник – ФОП Тичина Н.В.

Ознайомитись з Детальним планом території можливо безпосередньо за адресою:  Житомирська обл. Житомирський р-н с. Старосільці в приміщенні Старосілецької сільської ради.

Пропозиції приймаються з «18» лютого 2022 року по «18» березня 2022 року в приміщенні Старосілецької сільської ради.

Громадські слухання відбудуться о 14.00 год. «18» березня 2022 року

Житомирська обл. Житомирський р-н с. Старосільці в приміщенні Старосілецької сільської ради.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану та не можливістю забезпечення безпечних умов проведення громадських слухань, обговорення вище вказаного детального плану території переносяться з «18» березня 2022 року  на «30»_червня  2022р. о 14.00 годині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *