Комп’ютерна томографія у Коростишівській лікарні!

 Вам потрібно пройти артроскопію (малоінвазивна хірургічна методика діагностики та лікування захворювань суглобів)? Звертайтеся до КНП “Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна” Коростишівської міської ради. Саме тут найсучасніше обладнання та висококваліфіковані лікарі.
Комп’ютерна томографія (КТ) – один з основних методів діагностики внутрішніх органів і систем, методом багатошарового сканування за рахунок рентгенівських променів.
Якщо говорити простіше, то комп’ютерний томограф це «великий і більш потужний рентген» в обємному обстеженні.
🔹Як проходить?
1. Вас проведуть в кімнату, де попросять зняти всі металеві предмети розташовані в зоні обстеження�(Сережки, кільця, браслети)
2. Вас попросять лягти на м’який пересувний стіл томографа. Протягом усього сканування стіл буде рухатися в горизонтальній площині, а кільце з детекторами обертатися навколо Вас. При цьому необхідно зберігати повну нерухомість і слідувати вказівкам лікаря.
3. Процес дослідження припускає, що в момент обстеження в кімнаті з томографом (процедурної) будете перебувати тільки Ви. Переживати з цього приводу не варто, оскільки наші фахівці будуть спостерігати за Вами з початку і до кінця обстеження. Також томограф оснащений системою зворотного зв’язку, так що Вас будуть не тільки бачити, а й чути.
🔸Обстеження з контрастуванням:
При проведенні дослідження з контрастом Вам поставлять внутрішньовенний катетер через який рентгеноконтрастний препарат буде надходити в Ваш організм.
Процедура проводиться тільки після лікарського скерування❗️
Протипокази:
📍Вагітність
📍Гіпертиреоз
📍Порошуння функції нирок
📍Підвищення чутливість до контрасту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *