На часі НОВИНИ. 01.07.2022р.

Підпишись на ютуб-канал Коростишівське радіо

 

На жаль, настали часи, коли Україна щодня оплакує своїх синів, котрі загинули, захищаючи рідну землю, кожного з нас.

У п’ятницю, 01 липня, на рідній землі мешканці Коростишівської громади  зустрічали земляка Олександра ТЕПЕНЧАКА, стоячи на колінах,  який загинув у березні місяці, обороняючи Україну від російських загарбників. В цей день у місті Коростишеві відбулося прощання із загиблим героєм.

А 27 червня, у селі Студениці Глибочицької громади відбулося прощання з воїном Іваном ДОБРОВОЛЬСЬКИМ.

Уся Україна глибоко сумує і співчуває родинам загиблих Олександра ТЕПЕНЧАКА й Івана ДОБРОВОЛЬСЬКОГО та жодними словами не втамувати пекучий біль, не загоїти рани у душі.

Нехай опіка Всевишнього й наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе.

Схиляємо голови у великій скорботі. Вічна пам’ять і шана героям!

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України та оберігають її з небес.

___________

На засіданні виконавчого комітету Коростишівської міської ради, яке відбулося 28 червня, розглядалися соціальні питання та приймалися зміни до бюджету.

  • Виділили кошти на Програму національно-патріотичного виховання,
  • Підтримали виділення коштів для забезпечення правового режиму воєнного стану, для фінансування військово-лікарських комісій;
  • виділили кошти на надання соціальних послуг по догляду за людьми з інвалідністю 1 групи;
  • А також для ремонту найпростіших укриттів;
  • Крім того, виділили кошти на Програму фінансової підтримки ЗМІ. На підтримку ТОВ «Коростишівська газета», яка з початку війни вимушено припинила випуск газети, Коростишівська міська рада взяла на себе фінансові витрати до кінця року по випуску Коростишівської газети (друк, папір, транспортні витрати), із замовленням послуг на висвітлення діяльності Коростишівської міської ради.

Для виконання вищевказаних рішень, відповідно був проведений перерозподіл коштів із видатків на заробітну плату з апарату міської ради та виконавчих органів на загальну суму 2 мільйони.

Крім того були зроблені зміни по відділу освіти на 1 мнл.грн.

_____________

З вітаннями до Дня Конституції України та подарунками від Міжнародного Фонду ЮНІСЕФ, за сприяння Київської Торгово-Промислової Палати разом з Житомирською Обласною Військовою Адміністрацією, до Коростишівської громади завітав віце-президент Київської Торгово-Промислової Палати Володимир Адольфович КОЛЯДЕНКО.

Володимир КОЛЯДЕНКО відвідав Ліцей №1,  Коростишівський Будинок Дитячої Творчості, КУ “Коростишівський Інклюзивно-Ресурсний Центр”, Заклад Дошкільної Оосвіти №13, КУ “Центр соціальної реабілітації дітей  з інвалідністю” Коростишівської міської ради та ГО “Коростишівський парк”.

Коростишівська міська рада щиро вдячна Володимиру Адольфовичу за постійну підтримку та сприяння у розвитку Коростишівської громади.

Разом ми сила!

_________________

Якщо Вам потрібно пройти артроскопію або комп’ютерну томографію, звертайтеся до КНП “Коростишівська ЦРЛ ім. Д.І.Потєхіна” Коростишівської міської ради, яка забезпечена за сприяння Торгово-Промислової Палати, Міжнародним Фондом ЮНІСЕФ, найсучаснішим обладнанням і працюють висококваліфіковані лікарі.

________________

Державне підприємство «Коростишівське Лісове Господарство» доводить до відома жителів Коростишівської, Старосілецької та Харитонівської громад, що відповідно  до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України  «Про введення воєнного стану в Україні» та «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», постанови Кабінету міністрів України та розпоряджень голови Житомирської обласної державної адміністрації,

ЗАБОРОНЕНО по всій території області відвідування лісів та лісових масивів населенням для збору ягід, грибів, лікарських рослин, відпочинку, тощо.

____________________________

Фаховий коледж при Житомирському інституті Міжрегіональної академії управління персоналом ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ випускників шкіл 9-х, 11 класів та професійно-технічних училищ за спеціальностями:

  • Облік і оподаткування
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Організація виробництва.

За робітничею професією – обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Адреса коледжу: вул.. Перемоги, 26-а

Тел. 068 058 90 91

 Знання – це шлях до перемоги!

_____________________

На підприємство потрібен різноробочий. За детальною інформацією звертайтесь за тел. +380979867558 Сергій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *