Тільки спільно можна впоратися з викликами війни

З перших днів повномасштабної війни України з росією у Коростишівській громаді було створено Штабу гуманітарної допомоги цивільному населенню Коростишівської міської ради для надання допомоги мешканцям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У співпраці з міжнародним фондом UNICEF, до Штаб гуманітарної допомоги Коростишівської міської ради знову було доставлено від Житомирської обласної військової адміністрації гуманітарну допомогу у вигляді:

-гігієнічних наборів, які будуть направлені на потребу тяжкохворим  особам з інвалідністю 1 групи;

– та харчових наборів  для внутрішньо переміщених осіб.

Також  завдячуючи фонду ЮНІСЕФ та Житомирській ОВА, Коростишівська громада отримала п’ять резервуарів на тисячу літрів та два резервуари на триста літрів для забезпечення укриттів закладів освіти питною водою.

Крім того,  отримано 16 спеціальних наборів для укриттів із засобами гігієни, які передані відділу освіти Коростишівської міської ради та будуть використані для облаштування укриттів садочків та шкіл.

Коростишівська міська рада, вкотре, висловлює слова щирої вдячності міжнародному фонду UNICEF та Житомирській обласній військовій адміністрації за підтримку та допомогу у важкі часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *