Запорука майбутнього – спортивна громада: Сергій Сокальський

У загальнодержавній системі розвитку фізичної культури і спорту серед усіх верств населення особливе місце займає розвиток здорового способу життя серед сільських жителів.

Якщо ж говорити про спроможність громад на майбутнє, необхідно будувати стратегії.

Сільський голова Глибочицької сільської ради Сергій Сокальський впевнений, що оптимістичними є стратегії розвитку селян на основі спортивної, молодіжної та культурної сфер.

Планування розвитку   Глибочицької громади  спирається також на спортивну і молодіжну політику. Адже, в перспективі, виживе та об’єднана територіальна сільська громада, молодь якої  зможе, отримавши професійні навички  у місті,  продовжити розвиватися  у рідному селі.

Фізична культура і спорт є ефективним засобом профілактики захворюваності, зміцнення генофонду нації, в той же час, це є складовою частиною виховного процесу підростаючого покоління, забезпечення повноцінного дозвілля, що також відіграє важливу роль у збереженні тривалості активного життя населення.

У Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді проводиться певна робота, спрямована на покращення умов розвитку масової фізичної культури і спорту, залучаючи жителів громади різного покоління до спорту, створюючи умови для виходу на рівень передових показників фізичного розвитку футбольної команди та спортивних досягнень.

У селі Глибочиця   збудовано сучасний спортивний комплекс імені Володимира Івановича Міщенка.

Більше про це розповідає сільський голова Глибочицької сільської ради Сергій Сокальський, який сам охоче  тренується з вихованцями  на стадіоні та зацікавлює своїм прикладом дітей і дорослих до заняття футболом:

Цьогоріч, у липні місяці на футбольному полі спортивного комплексу імені В.І. Міщенка у селі Глибочиця розпочалися ігри у Вищій та Першій Лігах Житомирського району з футболу сезону 2020 року.
Але, враховуючи епідеміологічну ситуацію, у зв’язку з поширенням  хвороби COVID -19, захід відбувся без глядачів.
Варто відмітити, що у цьому сезоні Глибочицьку ОТГ представили дві команди: футбольна команда «Енергія» (с.Гадзинка) та футбольна команда «Чайка» (с.Глибочиця).
 У Вищій Лізі  брали участь 9 команд, серед них і  футбольна команда «Енергія».  До складу Першої Ліги увійшло 10 команд, серед яких – футбольна команда «Чайка».
Представник Глибочицької сільської ради, привітав команду  “Енергія” за вихід  у Вищу Лігу чемпіонату Житомирського району з футболу та подарував гравцям комплект м’ячів, воротарські рукавички та тренувальні фішки.
Сільський голова Глибочицької сільської ради Сергій Сокальський вірить, що з таким запалом спортивна громада буде творити масштабну історію не тільки на Житомирщині, а й в Україні.
Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *