8 серпня розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Коростишівська районна організація УТМР повідомляє, що у суботу, 8 серпня, на території Житомирської області о 16:00 розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Кожен мисливець повинен пам’ятати, що потрібно суворо дотримуватись правил безпеки  поводження зі зброєю, а також при проведенні полювання мисливець повинен мати при собі посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на сезон полювання 2020-2021 років, відстрільну картку, дозвіл на право зберігання та носіння вогнепальної зброї.  Ще відповідний паспорт на тварину, якщо Ви маєте при собі мисливського собаку.

«Полювання буде дозволено на качок (крім гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів (крохалів), нерозня, креха середнього, каменярки, казарки білощокої та червоноволої),  лиску, норця великого, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого (дупеля), ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), гусок (сіру, білолобу велику, гуменника), на голубів (крім голуба-синяка), перепела.

При стрільбі кулями мисливець має бути особливо обережним, попередньо впевнитись, що поблизу, в напрямку пострілу немає людей і домашніх тварин. Необхідно завжди враховувати, що неподалік можуть знаходитись люди, що збирають гриби, ягоди, випасають худобу» , – зазначають в управлінні лісового та мисливського господарства.

Забороняється стріляти по цілі, яку нечітко видно, а також “на шум”. При полюванні в очереті, густому лісі, необхідно бути уважним, підтримувати зв’язок з іншими мисливцями та дотримуватись взятого напрямку.

«Не зайвим буде нагадати, що порушення правил полювання без добування дичини тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді попередження або штрафу від 102 до 1020 грн. А у разі добування дичини з порушенням правил полювання – від 1020 до 2040 грн. штрафу та сплати збитків за кожну добуту тварину чи птаха, у розмірі, передбаченому таксами нарахування збитків. Крім того знаряддя добування та все добуте підлягатиме конфіскації», – нагадують також в  Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарств.

Будьте з нами: radiokor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *