У селі Студениця відновлено Будинок культури

«Сьогодні переді мною, особливо, як перед сільським головою, є великий виклик і я беру зобов’язання, якщо починати, то обов’язково разом з вами маю це завершити. Привести у відповідність і відремонтувати Студеницький будинок культури. Так, це справа не одного року, але я думаю, що спільними зусиллями, якщо будуть підтримувати депутати, якщо буде порозуміння від громади, і звичайно буде можливість у бюджеті, ми його відремонтуємо», – саме з такими словами у липні місяці 2019 року Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський  звернувся до жителів Студеницького старостинського округу під час загальних зборів жителів сіл Студениця, Руденька, Городенка.
І вже за рік капітальний ремонт Будинку культури на 450 місць у селі Студениця завершено!
Глибочицька громада, очільником якої є Сергій Сокальський, спрямовує свою діяльність на створення сприятливих умов для освітнього, культурного та творчого розвитку молоді у селі.
 При Будинку культури  на даний час функціонують 9 колективів народної творчості. Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Глибочицької сільської ради  Євгенія Сімчук радіє, що відкриття відремонтованого Будинку культури дасть можливість у більш повній мірі залучати дітей, молодь та інші вікові групи населення до участі в аматорському мистецтві, колективах народної творчості, творчих акціях, культурно-освітніх та мистецьких заходах, фестивальних програмах творчих колективів ОТГ, тематичних вечорах до державних та професійних свят, конкурсах, літературних вечорах, презентаціях книг краєзнавчої тематики, зустрічах з письменниками-земляками, вечорах відпочинку для молоді, семінарах, тренінгах та інших заходах.
Також відремонтована глядацька зала дасть можливість проводити повноцінні репетиційні заняття дитячого хореографічного колективу, що успішно функціонує при закладі культури. Крім того, це дасть можливість клубу спільно з бібліотекою проводити масові заходи для дітей,  розгорнути діяльність серед майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
Голова Глибочицької сільської ради Сергій Сокальський впевнений, що  культура – галузь, де не має бути  тиші. Це заклад, де людина має можливість розвивати свої таланти, культурно відпочивати та отримувати естетичну насолоду.
Забезпечення якісних умов життя населення, незалежно від місця проживання, в пріорітеті у керівництва Глибочицької  громади.
 Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/
Відеоролик та фото: Віталій Сівко

1 thought on “У селі Студениця відновлено Будинок культури

  1. Дякую голові сільської ради , що він є чоловік діла , сказав і зробив . Жити з таким хазяїном набагато краще стало в селі . І школа розцвітає і садочок і магазини та кафе . Віримо , що й дороги вдасться відремонтувати . Все , що діти і жителі писали в побажаннях збувається у нас на очах . Хоч людям завжди мало . Я пишаюся своїм селом сьогодні , і мені так не хотілося б його покидати . Дай Боже нам дім з сином, щоб тут де народилася , де пропрацювала вчителем 40 років дожити віка в мирі і спокої . ❤❤❤ Я так люблю свою школу і своє рідне село .❤❤❤

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *