Протести у Мінську

Сутички щовечора та щоночі спалахують у Білорусі з 9 серпня, коли в країні пройшли президентські вибори. На яких, за офіційними даними, переміг Олександр Лукашенко з 80,08%, а його головна конкурентка Світлана Тихановська набрала трохи більше 10%. Про це повідомляє BBC News, Україна.

У неділю на вулиці вийшли незгодні з офіційними результатами виборів. Чимало з них переконані, що вибори були сфальшовані на користь чинного Президента.

Найяскравіші події відбулися у районах Кам’яна Гірка, Серебрянка і Уруччя. Люди намагалися будувати барикади, але їх відразу руйнував ОМОН. Білоруський ОМОН атакував водіїв в автівках. Їх били кийками, розбивали скло і затримували. Напередодні автомобілісти активно допомагали учасникам протесту, влаштовували пробки на дорогах і підтримували сигналами. Силовики наздоганяли людей і били кийками у дворах житлових будинків.

Але дещо повторюється в Білорусі вже третю ніч поспіль – практично немає надійного інтернет-зв’язку. Самі учасники протестів розповідають, що не можуть дізнатися, що відбувається в інших районах їхнього ж міста.

Будьте з нами: radiokor.com.ua

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *