Гордість Коростишева!

Коростишівський танцювальний колектив “Міріданс” (керівник – Оксана Мельниченко)  у складі 50 дітей, взяв участь у І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “OKSAMYT WONDERLAND – 2020”, організований ГО “Оксамитовий дивосвіт”, що відбувся  20 серпня 2020року.
Цьогоріч  конкурс відрізнявся від конкурсів попередніх  років карантинними обмеженнями, пов’язаними з COVID-19. Для всіх поціновувачів мистецтва  участь відбувалася дистанційно.
У змаганні брали участь аматорські колективи з усієї України та світу всіх напрямків: художнє читання, театральне та розмовне мистецтво.
З Міжнародного фестивалю-конкурсу, три вікові категорії танцювального колективу “Міріданс” приїхали до рідного міста – Коростишева не з порожніми руками:  старша група (11-14 років) зайняла 1 місце з танцем “Молодь України”, середня (8-10 років)  – 1 місце з танцем “Нехочуха”, молодша (6-8 років) – 2 місце з танцем “Вітальна”.

У цьому ж конкурсі (образотворче мистецтво, живопис) від Коростишівської дитячої художньої школи (керівник  Юлія Шинкаренко)  особисту перемогу  здобула Катерина Мельниченко  (учениця 7-го класу НВК школа-ліцей) – 1 місце з  малюнками “Космічні сни” та  “Дарунок для мами”.

 

Пишаємося Вами! Бажаємо подальших перемог та досягнення нових висот!
Дякуємо керівнику Оксані Мельниченко за наполегливу працю!

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *