5 вересня – Міжнародний день благодійності. Поспішай творити добро!

«Милосердя – величезна сила, що зв’язує і об’єднує людей. Воно допомагає і тим, хто його потребує, і того, хто надає його. Милосердя зближує сильніше кровного споріднення і відданої дружби. Тільки милосердя може щиро захоплюватися кожною живою істотою лише тому, що вона – справа рук Творця. Ми, можливо, і в хлібі насущному маємо потребу менше, ніж у любові, милосерді і прощенні»

ІЗ ЗАПОВІТІВ  МАТЕРІ  ТЕРЕЗИ

5 вересня  вiдзначається  Міжнародний день благодійності. Дата була обрана не випадково, так як цього дня 1997 року померла Мати Тереза.  В 1979 році вона була нагороджена Нобелівською премією миру «За боротьбу з бідністю та за допомогу людям».

Благодiйнiсть направлена не тiльки на вирiшення окремих проблем: допомога сиротам, тяжко хворим та бездомним людям. Але це ще й надання допомоги у вiдбудовi пам`ятникiв iсторiї та храмів, придбання обладнання для закладiв лікарень та освіти, підтримка наших захисників і багато іншого. Справжнє милосердя починається з щирої посмішки та любові, з доброго слова, сказаного вами навколишнім.

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності. Напевно, саме через це благодійність завжди вважалася найвищою людською чеснотою.

 «Світло потрібно мати з собою, в собі, щоб освітити темряву для всіх, що стоять на дорозі, щоб вони, побачивши світло, знайшли його в собі та пішли б своєю дорогою, не стоячи в темряві, наче не відаючи, куди йти» – Мікалоюс Чюрльоніс, литовський художник і композитор.

Поспішай творити добро, адже, це так чудово перетворювати чужі мрії в реальність!!!

Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *