Підтримка  воїнів – наша головна місія. Пам’ятаймо про це!

У кожного з нас виникає багато турбот: карантинні обмеження, пов’язані з пандемією,  навчання в школах, вибори тощо.  А війна продовжується… І допомога  воїнам – наша головна місія. Пам’ятаймо про це!
 Ми маємо підтримати тих, хто нас захищає,  хто не бачить ні сну, ні відпочинку, хто кожен день чує свист ворожих  куль та боєприпасів, бачить смерть своїх друзів.  Вони знають, що за ними стоять рідні й близькі.  Допомога може бути різною, головне – мати бажання. Навіть ті душевні листи й малюнки від наших дітей надихають їх та дають наснагу відстоювати суверенітет нашої держави.

Центром активної волонтерської діяльності у місті Коростишеві є громадська організація “Коростишівська громадська організація учасників та ветеранів АТО “Патріот””, за адресою вул.Святотроїцька,6 (приміщення готелю “Світанок”, 2 поверх), що завжди підтримує воїнів та постійно відправляє волонтерську допомогу в усі куточки ООС, де є воїни-земляки. У репортажах радіомовлення ми неодноразово  розповідали про мешканців нашого району, які активно допомагають бійцям.

Так, напередодні Міжнародного дня благодійності зібрали та відправили посилки Олександр та Надія Ващенки, Олександр Хоменко, Анатолій Новіцький, Василь Зелінський та Ігор Совенко. На Сході вояки окремої тактичної групи “Волинь” уже отримали волонтерську допомогу з Коростишева і щиро дякують добродіям.

Секретар  організації Олена Целіна вдячна усім небайдужим, які  підтримують наших бійців.

Герої, які захищають наш спокій, знають, що їх пам’ятають.

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство.
Зображення може містити: 2 особи, включно з Анатолієм Новіцьким, люди стоять
Будьте з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *