“Чужих дітей не буває”, – Хілларі Клінтон

Усиновлення – це відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, любові та мудрості.

В Україні швидкими темпами розвивається система усиновлення, з метою забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, що є прикладом відродження справжніх родинних цінностей.

Україна 30-го вересня відзначає день усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Відомими людьми, які назвали українських дітей рідними є:

  • Астронавт NASA Ренді Брезник , який у 2008 році  усиновив українського хлопчика з Дніпра.
    Йому було 2 роки і 9 місяців, і це був чудовий період для нашої родини. Після цього я декілька разів відвідав Україну” , – сказав астронавт.
  • Українська гімнастка Лілія Подкопаєва, яка кілька років тому всиновила хлопчика Вадима. Згодом у пари народилася ще й дочка Кароліна, і Лілія зазначає, що народження дочки – подяка за усиновленого Вадима.
  • Ну і звичайно ж, українська сирота Оксана Бондарчук стала відомою  чемпіонкою Паралімпіади під прізвищем американської названої матері – Мастерс. У 7 років вона виїхала в США, де отримала шанс стати успішною спортсменкою.
    Оксана 28 років тому народилася в Хмельницькому. Батьки від неї відмовилися ще в пологовому будинку.  Дівчинка мала фізичні вади – по шість пальців з перетинками на кожній нозі, і по п’ять, теж з перетинками, на руках, але без великих пальців.

Щиро сподіваємося, що серед читачів є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкрили свої серця й двері домівок для дітей, які потребують сімейного затишку. Дякуємо вам!

Будьте з нами: radiokor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *