З Міжнародним днем музики!

Музика – це інструмент душі, який грає на струнах серця.

Міжнародний день музики  був заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО. Його щорічно відзначають у всьому світі 1 жовтня.

Вітаємо всіх композиторів, музикантів, співаків, диригентів, викладачів шкіл естетичного виховання, юних музикантів та усіх шанувальників цього чудового виду мистецтва. Бажаємо натхнення, щастя і радості! З Міжнародним днем музики!  Хай співає ваша душа! 

Цікаві факти про музику:

  • Музика впливає на стан нашого організму. Наше серце підлаштовується під ритм музики, яку ми слухаємо.
  • На жаль, ми не дочекаємося закінчення найтривалішого концерту. Найдовший концерт за всю історію почався в 2001 році в церкві в німецькому місті Halberstadt — він повинен завершитися 2640 році і триватиме, таким чином, 639 років.
  • Існують квіти-меломани. Рослини, як правило, віддають перевагу класиці. Квіти ростуть швидше, якщо вони «прослуховують» музику.
  • Найстарішим музичним інструментом, можливо, є флейта. Цей інструмент був виявлений поряд зі скульптурами, які були зведені 35-40 тисяч років до н. е.
  • Жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень, яку створив український народ. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України там знаходиться близько 15,5 тисяч пісень. На другому місці перебуває Італія з кількістю 6 тисяч народних пісень.
  • Джордж Гершвін написав одну з найбільш відомих світових пісень “Summertime” після того, як надихнувся українською народною колисковою “Ой ходить сон біля вікон”.
  • Одна з найвідоміших українських різдвяних пісень “Щедрик” (написана українським композитором, Миколою Леонтовичем), відома всьому світу як “Carol of the Bells” або “Ring Christmas Bells”.

Музика не старіє! Вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина.

Будьте з нами: radiokor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *