Турбота про літніх людей – це турбота про себе самого в майбутньому!

Повага до старших − основа кожної сім’ї.

День людей похилого віку почали відзначати в Європі, потім в Америці, а наприкінці 1990-их років уже в усьому світі. Мета цього дня – це привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей.

Україна підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, людей з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана. Життя швидкоплинне, і з кожним роком ми, нажаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Підтримка й повага до літніх людей має бути глибоко усвідомлена кожним громадянином держави, адже турбота про них – це турбота про себе самого в майбутньому!

Будьте з нами: radiokor.com.ua

1 thought on “Турбота про літніх людей – це турбота про себе самого в майбутньому!

  1. Цей Великдень був для нас усіх випробуванням. Випробуванням на те, якими все ж таки ми є. Індикатором того, ким ми є більше прихильниками традицій, чи все ж християнами. Цьогоріч кожен із нас мав можливість довести не словом, а ділом свою турботу про ближнього і знайти в собі відповідь на запитання: чому ходимо до церкви і заради кого. А й справді заради кого? Для себе, своєї душі чи аби люди не сказали кривого слова?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *