Новий антирекорд та введення штрафів за відсутність масок у громадських місцях

Відомо, що в Україні за минулу добу зафіксовано 9850 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Також, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Україні планують ввести штрафи за перебування під час карантину у громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без одягнених засобів індивідуального захисту.

Міністерство охорони здоров’я закликає народних депутатів Верховної Ради України підтримати законопроєкт №3891, який передбачає введення штрафів за порушення маскового режиму. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Зважаючи на щоденну статистику щодо захворювання на COVID-19, зараз, як ніколи, нам потрібно тотальне дотримання правил, які встановлені МОЗ. Тому ми закликаємо народних депутатів прийняти законопроєкт №3891 щодо застосування штрафів за відсутність масок там, де їх необхідно носити, заради здоров’я та життя», – наголосив очільник МОЗ.

Пропонують ввести додатково такі обмеження: обмежити роботу спортзалів, фітнес-центрів, басейнів, кафе, дитячих і розважальних зон в ТРЦ, а дозволити роботу тільки магазинів (з 7:00 до 20:00, за умови обмеження кількості відвідувачів 1 людина на 20 кв. м); заборонити проведення усіх масових культурних заходів та роботу суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних вимог; рекомендувати ввести окремий час для обслуговування відвідувачів старше 60 років (з 10.00 до 12.00).

Міністр також додав, що за порушення маскового режиму законопроєктом пропонується встановити штраф у розмірі 170–255 грн для фізичних осіб. Накладати штрафи матимуть право як працівники поліції, працівники епідемічного контролю, так і представники органів місцевого самоврядування, адже саме на них покладається здійснення контролю за протиепідемічними заходами.

«Раніше складений протокол передавали в суд, і суд вже вирішував накладати чи не накладати штраф. Зараз працюватиме механізм, як у разі порушення правил дорожнього руху», – пояснив міністр охорони здоров’я.

 

І найголовніше – зберігайте спокій.

Обов’язково дотримуйтеся рекомендацій
з особистої гігієни та перебування у громадських місцях!

 

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *