Бухгалтерія – одна з точних і найважливіших професій

Міжнародний день бухгалтера, або Міжнародний день бухгалтерії відзначають 10 листопада. Нагадаємо, що в Україні «День бухгалтера» святкують щорічно 16 липня, тому люди цієї професії мають можливість відзначати це свято  двічі на рік.

Професія бухгалтера є дуже давньою, перші завдання з’явилися ще в стародавньому Єгипті, що займалися рахівництвом та збором податків. Ймовірно цій професії близько 6 тисяч років.

Відомо, що Луку Пачіолі називають «батьком бухгалтерії», хоча він не був ні винахідником, ні розробником системи бухгалтерії.  Саме 10 листопада 1494 року він видав книгу «Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita» («Все про арифметику, геометрію і пропорції»). У ній містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активів, пасивів, капіталу тощо.

Бухгалтерія – одна з точних і найважливіших професій. Від блискучих знань і досвіду бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

Вітаємо з Днем бухгалтера! Бажаємо безпомилкової роботи і безперешкодної діяльності.  Нехай у вас все сходиться і робота буде тільки в радість. Бажаємо гарних доходів і завжди хорошого настрою!

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *