У Коростишівському районі піротехніки ДСНС знищили два боєприпаси часів другої світової війни

12 листопада група піротехнічних робіт Управління ДСНС в області знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, виявлені напередодні в Коростишівському районі.

У першому випадку боєприпас на узбіччі поля знайшли місцеві жителі с. Здвижка Коростишівського району. Як з’ясувалося, напередодні аграрії проводили тут сільськогосподарські роботи та, ймовірно, ковшем трактора викопали небезпечний металевий предмет, навіть не підозрюючи про знахідку. Піротехніки, які прибули за викликом до місця події, ідентифікували його як артснаряд калібром 76 мм.

А в м. Коростишів на 122-мм артснаряд часів другої світової війни в насипному ґрунті натрапили комунальники під час проведення ремонтних робіт центральної автодороги.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж повідомте про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте боєприпаси без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.

У ДСНС України у Житомирській області

Будьте з нами: radiokor.com.ua
Facebook: Радіо Коростишівщини/Korostyshiv NEWS
Instagram: radio.kor
YouTube: Коростишівське радіо
+38068-340-21-96 (telegram)
radio_kor@ukr.net
м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *