Fwd: Анонсовано нову площадку для спілкування освітян Житомирщини

10 лютого 2021 року відбулася робоча зустріч виконавчої директорки Житомирського РВ АМУ Тетяни Кухарської та начальника Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області Олексія Редька. Сторони розповіли про свою діяльність та домовилися про співпрацю. Про це повідомляє офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

«Ми готові взаємодіяти в інтересах громад, адже законодавчо саме органи місцевого самоврядування відповідають за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення якості освіти на відповідній території. І наше головне завдання – допомогти, порадити і навчити, як вирішити питання, як вийти із ситуації, що склалася. Тому діятимемо за принципом «спочатку підстав плече, а лише потім перевіряй!» – зауважила Т.Кухарська.

Т.Кухарська також наголосила, що усі громади-члени АМУ зацікавлені у відкритому та прозорому контролі у сфері освіти. Усі готові і вчаться працювати з новими викликами і нових умовах, проте часто потребують консультативної та практичної допомоги, тому Житомирське РВ АМУ продовжує роботу з усіма громадами у цьому напрямку. Найближчим часом буде організовано додаткову площадку для спілкування самоврядців з питань  освіти.

Органи місцевого самоврядування Житомирської області можуть отримати фахові консультації аналітиків та експертів АМУ через рубрику «Консультації», написавши повідомлення у соціальній мережі або звернувшись безпосередньо до Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ: вул. Михайлівська, 10-а (кінотеатр ім. І.Франка), оф. 4, місто Житомир, auczt123@gmail.com, ·моб.:(096)996-31-68.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *