Толока ветеранів на козацькому кургані

В рамках проєкту Програми ООН «Ветерандвіж», яка направлена на залучення учасників бойових дій до громадської діяльності як реабілітаційна адаптація, 13 березня ветерани війни Громадської організації “Патріот” з міста Коростишів та села Більківці  проводили розчистку території козацького кургану, що знаходиться у селі Більківці Коростишівської територіальної громади, під майбутній дубовий гай, на честь захисників. Про це повідомляє на сторінці Громадської організації “Патріот” у Фейсбук Олена Целіна.May be an image of природаMay be an image of природа та дерево

Раніше ми  розповідали у  репортажах КП “Коростишівського радіо”, що ветерани,  спільно з козаками, проводили  осінню толоку на території козацького кургану, із закликом оберігати і цінувати історію свого краю. На сьогодні біля  пам’ятного хреста уже росте перший дуб майбутнього гаю, на честь захисників нашого краю усіх поколінь. Бо  нація, яка не пам’ятає минулого, не варта майбутнього. Пам’ятаймо про це!

Роботи, започатковані за сприяння Романа Дорожинця по облагородженню даної території, будуть продовжуватися і надалі. Тож, долучайтеся!

 Встигніть і Ви зробити  добру справу за своє життя. Адже, життя – це історія, а історія – це ВИ!

Із фотоальбому відкриття пам’ятного хреста біля козацького кургану у селі Більківці:

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

May be an image of 2 людини

Дякуємо, що Ви з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *