Коростишівські депутати знову сіли за парти

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ продовжує виїзні консультації. Так, 16 березня вдруге відбулися тематичні спілкування з депутатами Коростишівської міської ради. Про це повідомляє Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ.

Консультант з бюджетних питань Сергій Гаращук, який працює в рамках проєкту USAID «ПУЛЬС» у Житомирській області, розповів присутнім про бюджет як інструмент досягнення цілей.

Виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська розповіла, що Асоціація міст України працює в інтересах місцевого самоврядування та постійно веде від імені громад діалог з органами державної влади на усіх рівнях.

«Наші аналітики Центрального офісу опрацьовують сотні нормативних актів – урядових ініціатив і законопроєктів, для того, щоб ефективно захищати інтереси місцевого самоврядування і територіальних громад. А ми на місцях продовжуємо консультувати посадових осіб. І ось такі зустрічі, і наші практикуми давно стали майданчиком для спілкування та обміну досвідом між фахівцями органів місцевого самоврядування, отримання корисної опрацьованої експертами АМУ інформації», – зазначила Т.Кухарська.

Нагадаємо, що у 2021 році розпочато серію навчальних виїзних засідань для депутатів місцевих рад Житомирської області. До діалогу-інформаційного обміну запрошуються місцеві ради-члени АМУ (станом на 1 березня в Житомирській області 35 таких громад).

Мета заходів – допомогти усім причетним до здійснення самоврядування у нових територіальних громадах подолати труднощі становлення, розібратися у своїх повноваженнях, правах та обов’язках, щоб виконувати свою роботу якісно і результативно на благо своїх громад.

«Депутатські навчання» плануються з побажаннями самої місцевої влади: варіюється тематика та проходять у формі інформобміну, навчання у співпраці, генерування ідей та незаплановані виступи з ініціативами та викликами.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *