Пасажирські перевезення в області дозволено, але з певними рекомендаціями

23 березня обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керуючись черговими змінами до постанови КМУ від 22 березня 2021 року №230, внесла корективи у правила функціонування пасажирського транспорту в умовах обмежень «червоної зони». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Олександр Федько, заступник голови Житомирської ОДА.
У дописі заступник зазначив, що керівництву районів, органам місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, а також приміського залізничного пасажирського сполучення, за таких умов:
на регулярних міських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення пасажирів у кількості 50% місць для сидіння, що визначені в транспорті;
на регулярних приміських та міжміських автобусних маршрутах – забезпечувати перевезення лише в кількості 100% місць для сидіння;
перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту.
 “Також, органам місцевого самоврядування запропоновано виділити додаткові транспортні одиниці в часи пікових навантажень, що дозволить зменшити скупчення у громадському транспорті.
 Ситуація з рівнем захворюваності на COVID-19 у Житомирській області залишається дуже складною. Кількість госпіталізацій становить більше 114 осіб на 100 тисяч населення. Це говорить про необхідність суворого дотримання протиепідемічних та карантинних обмежень”, – додав  Олександр Федько.
May be an image of 1 особа, sitting та у приміщенні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *