Все ж таки, переходимо на літній час

Цієї весни Україна традиційно перейде на літній час. Датою переходу на літній час визначено останню неділю березня, згідно з постановою Кабінету міністрів №509 «Про порядок обчислення часу на території України» від 13 травня 1996 року).
Таким чином, перехід на літній час в Україні у 2021 році відбудеться в ніч з суботи 27 березня на неділю 28 березня. О 03:00 українці повинні перемістити стрілки годинників на одну годину вперед.
Важливо! Більшість гаджетів переводить час автоматично. Тож не потрібно у  смартфонах, комп’ютерах і планшетах змінювати налаштування – все станеться само собою і вчасно.
Можливо, цьогоріч Україна  перейде на літній час (переведе стрілку на годину вперед), а восени повернеться на зимовий уже назавжди. Адже, депутати ВР підтримали в першому читанні законопроєкт про скасування переходу на літній і зимовий час.
Єдиної думки щодо того, яка практика є правильною і у світі немає. У будь-якому разі, переведення годинників викликає палкі суперечки уже багато років.  Є, як чимало противників, так і прихильників. І в тих, і в інших є свої аргументи.
У Європі стрілки годинників не переводять в Ісландії, Росії та Білорусі. Для України відмова від переведення годинників так само не є новою. У 2011 році  уже скасовувався перехід на зимовий час, але від ініціативи швидко відмовилися того ж сезону.
Цьогоріч перехід на зимній час припадає на 31 жовтня.
Дякуємо, що Ви з нами: http://www.radiokor.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *