Слівінський Володимир Миколайович: Вони заслуговують пошани

Народився Володимир Слівінський 6 березня 1953 року у місті Коростишеві. Після закінчення у 1970 році Коростишівської середньої школи №3, працював столяром-верстатником на місцевому промкомбінаті. У 1971-1976 роках навчав на історичному факультеті Київського державного педагогічного інституту ім. Горького. Після його закінчення працював учителем історії в Смолівській та Вільнянській середніх, Харитонівській восьмирічній школах, а також директором Осівецької восьмирічної школи. З 1981 року по 1991 рік – на різних посадах у Коростишівському райкомі партії. У 1991-1992 навчальному році – учителем історії Слобідської восьмирічної школи. З серпня 1992 року по даний час працює директором Коростишівського народного історичного музею.

Володимир Миколайович Слівінський автор книги «Коростишівщина історико-краєзнавчий журнал», «Коростишів і коростишівці на початку ХХ століття».

Брав участь в упорядкуванні Народної книги – меморіалу Пам’яті жертв Голодомору в Коростишівському районі «І  була зима, і була весна…Голод».

Друкувався в наукових збірках: «Велика Волинь», «Актуальні проблеми історії і літератури Волині та Київщини», в матеріалах VI Міжнародної науково-практичної конференції в Житомирі, яка проводилася Київським інститутом бізнесу та технологій, в журналі «Музеї України».

Автор опису ряду пам’ятників воїнам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни на території Коростишівського району.

У 2005 році ім’я Слівінського В.М. занесено до Книги пошани міста Коростишева, а у  2016 році  – до Книги пошани Коростишівського району.

У 2020 році, за плідну професіну діяльність у галузі культури і мистецтва, Володимиру Миколайовичу Слівінському присвоєно високе звання “Почесний Громадянин міста”.

Джерело: Книги пошани Коростишівського району та міста Коростишів Коростишівського народного історичного музею

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *