Леся надихає: Вітаємо переможців Коростишівського БДТ


З 25 січня 2021 року стартував обласний творчий конкурс «Леся надихає», присвячений відзначенню 150-ти річчя від дня народження Лесі Українки
та вже 5 квітня було визначено переможців.
У ІІІ віковій категорії перемогу здобули неймовірні фото-інсталяції театрального гуртка «Magic Drama» Коростишівського будинку дитячої творчості під керівництвом Опанасенко Марини Георгіївни. «Ангел Помсти», «Хотіла б я тебе, мов плющ, обняти…» та «До мого фортепіано» вразили членів журі своїми постановками та увагою до деталей. Про це повідомляється на сторінці Коростишівського Будинку дитячої творчості.

Конкурс організовано Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації з метою популяризації творів видатної землячки, театрального, літературного та фотомистецтв, а також рекламації туристичного потенціалу Житомирщини у партнерстві з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром.

До участі у конкурсі були запрошені діти та молодь віком від 6 до 25 років (включно) — шкільні, студентські, театральні колективи, у якому необхідно було зробити серії групових фотографій пов’язаних художнім змістом із зображеними на них «живими» інсталяціями – епізодами з будь-яких творів Лесі Українки.

Загалом було надіслано 60 робіт. Найбільше інсталяцій традиційно присвячено «Лісовій пісні», цікаві роботи до твору «Давня казка», «Лілея», «Мамо, іде вже зима» та інші.
Колективи-переможці отримали грамоти, набори книжок та організацію безкоштовної екскурсії на малу батьківщину Лесі Українки – Новоград-Волинський, а колективи-учасники – грамоти за участь.
Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам конкурсу за виявлену зацікавленість, талант та креативний підхід!
На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
Фото зі сторінки Будинку дитячої тврчсті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *