У Коростишівському районі оштрафовано п’ятеро колишніх депутатів за несвоєчане подання декларацій без поважних причин

Коростишівською окружною прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені колишніми депутатами  сільських рад. Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Усі правопорушення стосуються несвоєчасного подання декларацій особами, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, а саме, протягом 20 робочих днів з моменту припинення повноважень депутата сільської ради.

Допустили порушення та не дотрималися вимог ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» п’ятеро депутатів однієї із сільських рад Коростишівського району. Серед причин, названих порушниками у судовому засіданні – незнання законодавства, заклопотаність приватними справами тощо. Однак Коростишівський районний суд не визнав це поважними причинами.

Натомість видав постанови про визнання усіх п’ятеро депутатів   винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та застосування стосовно кожного штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *