Борейко Михайло Степанович: Вони заслуговують пошани

Народився Михайло Борейко 19 серпня 1948 року в селі Филинці Любарського району в сім’ї селян. Після  закінчення Іванопільської середньої школи Чуднівського району, навчався в Житомирському сільськогосподарському технікумі та інституті, у Вищій партійній школі при ЦК Компартії України.

Трудову діяльність розпочав старшим техніком Житомирської науково-дослідної станції хмелярства у 1968 році. Після служби в армії, у 1970 році працював інструктором, потім завідувачем відділу комсомольських організацій обкому ЛКСМУ. З 1976 року – на партійно-господарській роботі: інструктор Житомирського райкому партії, заступник голови колгоспу ім. ХХ партз’їзду с.Луки, голова правління колгоспу «Пам’яті Леніна» с.Сінгури.

У 1982 році Михайла Борейка обирають головою Коростенського райвиконкому, з 1985 року – перший секретар райкому партії у місті Коростишеві, голова райвиконкому.

Висунутий кандидатом у народні депутати трудовими колективами та громадськими об’єднаннями Коростишівського та Попільнянського районів, у 1990 році  обраний депутатом Верховної Ради України 1 скликання. Входив до групи «За соціальну справедливість».  Член Комісії Верховної Ради України з питань плануваня, бюджету, фінансів  і цін.  З 1994 року – знову голова  виконкому Коростишівської районної ради. Член КПРС. Депутат районної ради.

Під його керівництвом Коростишівський район вийшов на передові рубежі в області. Центр нашого міста набув сучасного вигляду. Успішно здійснювалася програма «Житло». Майже тисяча коростишівців одержали впорядковані квартири. За його участю встановлено нову лінію на молокозаводі, реконструйовано цегельний завод, проведено газопровід, здійснено чимало інших важливих програм, котрі значно поліпшили життя багатьох людей територіальної громади.

За заслуги перед державою Борейко Михайло Степанович  удостоєний ордена «Знак пошани», медалі «За доблесну працю», численних грамот і подяк.

У 2003 році – Почесний громадянин міста Коростишева (посмертно).

У 2009 році – відзначений орденом «За заслуги перед Коростишівським районом» та ім’я Михайла Степановича Борейка внесено до Книги пошани Коростишівського району (посмертно).

Вічна пам’ять…

Джерело: Книга пошани  Коростишівського району, Коростишівський народний історичний музей

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *