На Інтернет-субвенцію попередні заявки подали 41 громада Житомирщини

На минулому тижні Урядовий комітет з питань цифрової трансформації, розвитку громад і територій, освіти, науки та інновацій, охорони здоров’я, захисту довкілля, економічної, фінансової, правової політики та правоохоронної діяльності підтримав проєкт постанови “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості”.

Загалом, за кошти “Інтернет-субвенція 2021” технічну можливість вперше підключитися до оптичного інтернету отримають 1.5 млн українців, 6000 навчальних, медичних, культурних закладів та 3000 українських сіл. Мінцифри передбачє чотири етапи реалізації проєкту: попередній відбір  заявок, офіційний збір заявок, розподіл коштів, проведення закупівель.

Як поінформував консультант з бюджетних питань АМУ Сергій Гаращук, який працює в межах проєкту USAID «ПУЛЬС», попередні заявки подали 41 тергромад Житомирщини, де представлено 335 сіл і 320 соцзакладів у них. Перевірити чи подано попередню заявку на отримання субвенції можна на дашборді Мінцифри.

АМУ, яка об’єднує понад 900 органів місцевого самоврядування з усієї України, сподівається, що вже на найближчому засіданні Кабінету Міністрів України дану постанову буде прийнято ,та звертає увагу:

! після прийняття постанови буде лише 10 робочих днів для подачі заявок.

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *