Переможниця у Всеукраїнському конкурсі «Великодні писанки»

У рамках Великодніх свят, 22-23 квітня було проведено  Всеукраїнський конкурс «Великодні писанки» у місті Житомирі, на базі обласного Центру дитячої та юнацької творчості.
У заході взяли участь 79 учасників з 12 областей України, які представили роботи у двох вікових категоріях: молодшій (6-13 років) та старшій (14-18 років).
Метою  конкурсу були підтримка і популяризація українських народних традицій, сприяння розвитку народного мистецтва, вивчення культури та історії українського народу на прикладі феномену писанок.
Упродовж конкурсних днів, журі оцінили писанкові композиції на тему «Дерево життя», а також контрольний розпис, наживо, через онлайн-платформу.
Вікторія Демченко, вихованка гуртка «Писанкарство»(керівник Тетяна Шевченко) Коростишівського Будинку дитячої творчості  здобула ІІІ місце (у молодшій віковій категорії) у номінації «Писанкові композиції».
“Гарні результати показала Вікторія і за результатами контрольного розпису. Лише 1 бал відділяв її від ІІІ місця в даному виді конкурсного змагання”, – відмітила Тетяна Шевченко, керівник гуртка і наставниця Вікторії.
 
Всеукраїнський конкурс писанок – це проєкт, який єднає всіх митців задля спільної мети, а саме: популяризації українського мистецтва і культури, підняття українського духу та збереження традицій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *