Коростишівська громада: 9 місце серед кращих 20 громад області

Коростишівська громада зайняла 9 місце серед кращих 20 громад області за рейтингом RCERBS

Від 2018 року Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» формує «Всеукраїнський рейтинг інституційної спроможності та сталого енергетичного розвитку громад». Рейтинг обраховується кожні 6 місяців.

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

Оцінено по Україні 1416 громад, по області  – 65 громад. До Вашої уваги 20 найкращих громад  Житомирської області станом на 01.01.2021.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.

Наша громада займає почесне 9 місце!

Немає опису світлини.
В оцінюванні охоплюється наступна тематика: політична воля громади до покращення власного стану громади, енергобезпека, глобальний відеомоніторинг, відкритість влади, адаптація до змін клімату, промоція громади на національному і міжнародному рівні, стратегічне планування і його результати, можливість участі у кооперації влада, бізнес і громада, можливість громадського впливу на проекти сталого розвитку, успішна реалізація проектів модернізації громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *