Коростишівський ліцей №9 долучився до Всеукраїнського хештег-Марафону #SafetyChallenge

Цікаво та пізнавально про правила безпеки дорожнього руху

Сьогодні питання безпеки дітей на дорозі гостро стоїть перед суспільством. Першочерговим завданням є навчити дітей правилам дорожнього руху, сформувати в них свідоме ставлення до своєї поведінки. Адже кожен повинен дбати про власну безпеку, знати і дотримуватись правил.

З цією метою команда Ліцею № 9 імені Олега Ольжича Коростишівської міської ради активно долучилася до Всеукраїнського хештег-Марафону #SafetyChallenge, який проходитиме в три етапи у травні 2021 року. На І етапі команда працювала над розробкою інтерактивного дидактичного посібника з ПДР «Веселі перегони на пінгвінах» для учнів молодших класів. Про це повідомила заступник директора з виховної роботи Максімова Олена.

Посібник вміщує матеріали, які стануть у нагоді вихователям дитячих садочків, вчителям початкових класів та вихователям групи подовженого дня закладів освіти в підготовці та проведенні виховних заходів. У цікавій формі разом з пінгвінами Мадагаскару діти вивчать правила дорожнього руху, зможуть перевірити свої знання, виконавши різноманітні завдання, які будуть стимулювати дитину бути уважніше на дорозі. На цьому етапі команда презентуватиме посібник, після чого буде проведено тестування посібника учнями початкових класів.

На ІІ етапі марафону  проводитимуться тренінги для школярів, педагогів та батьків з безпеки руху та надання домедичної допомоги.

На ІІІ етапі відбудуться громадські акції на підтримку безпеки мікромобільної спільноти (користувачів персонального транспорту), пішоходів, людей старшого віку та людей з інвалідністю на дорогах. Акції організовуються дітьми середньої та старшої школи.

 

Фото 2.jpg

Дякуємо, що Ви з нами: https://www.radiokor.com.ua/

1 thought on “Коростишівський ліцей №9 долучився до Всеукраїнського хештег-Марафону #SafetyChallenge

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *