Письмак Галина Володимирівна: Вони заслуговують пошани

Народилася Галина Письмак 18 вересня 1954 року в місті Коростишеві у робітничій сім’ї. Після закінчення восьмирічної школи №5, а потім середньої школи №1, працювала робітницею у Коростишівській друкарні та на заводі залізобетонних виробів. З 1976 року працювала в редакції Коростишівської районної газети на посадах кореспондента, завідуючої відділом, а з 1991 року – редактором газети.

Працюючи в редакції, заочно закінчила факультет журналістики Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка та Вищу партійну школу при ЦК КП України. За фахом – журналіст-політолог, викладач суспільно-політичних наук.

Зі шкільних років друкувалася в місцевій районній газеті (вірші, матеріали на замовлення редакції).

Галина Володимирівна чотири десятиріччя пропрацювала в редакції районної газети (редактором, кореспондентом, завідувачкою відділу,) та 25 років очолювала даний колектив.

За успіхи у творчій праці в 1998 році Галині Володимирівні було присвоєно високе звання «Заслужений журналіст України».

Галина Письмак удостоєна високої професійної відзнаки СЖУ – «Золота медаль української журналістики», переможець обласного творчого конкурсу ім.Василя Земляка та Всеукраїнського – «Золоте перо», неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами обласної ради та адміністрації, а також відзначалася районним та міським керівництвом.

Редактор ряду книг, буклетів і проспектів із краєзнавства району, упорядник й літредактор книги історії Коростишівщини «І була зима, і була весна. Голод…».

За роки її керівництва редакцією «Коростишівської газети», видання стійко лідирувало серед друкованих ЗМІ Житомирщини із впровадження сучасних технологій.

У 2001 році ім’я Галини Володимирівни Письмак внесено до Книги пошани міста Коростишева.

У 2015 році – до Книги пошани Коростишівського району.

Джерело: Книги пошани міста Коростишева та Коростишівського району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *