У Коростишівській ЦРЛ відкрито приймальне відділення

У понеділок, 7 червня у Коростишівській центральній районній лікарні ім. Д. І. Потєхіна Коростишівської міської ради відбулося урочисте відкриття  приймального відділення.

Це один з опорних медзакладів Житомирщини, який обслуговує більше 90 тисяч населення Житомирського району, головний лікар якого є Олександр ВЕСЕЛОВСЬКИЙ.

На урочисте відкриття завітали представники державної, обласної, районної та міської влади: народний депутат України Тетяна ГРИЩЕНКО , голова Житомирської РДА Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ, Коростишівський міський голова Іван КОХАН, секретар міської ради Євгеній ЗАЩИПАС та інші представники влади.

Капітальна реконструкція відділення екстреної медичної допомоги відбулася в рамках Президентської програми “Велике будівництво”. Ремонт приймального відділення профінансували з державного (8млн.грн) та з місцевого (3,2млн.грн) бюджетів. Загальна вартість виконаних робіт склала понад 11 млн.грн.

Крім того, за кошти державного бюджету закуплено усю необхідну медичну техніку в розмірі майже 20 мільйонів гривень, яке вже встановлено в лікарні, а саме:
– комп’ютерний томограф,
– рентгенівський апарат,
апарат УЗД,
– три апарати штучної вентиляції легень.
За рахунок даного обладнання, пацієнти зможуть отримати послуги з:
– ультразвукової діагностики внутрішніх органів;
– діагностики хвороб серця;
– діагностики різних захворювань головного мозку, хребта, легенів;
діагностики захворювань опорно-рухового апарату та ін.
Відтепер, реконструйоване та обладнане за сучасними стандартами відділення, дадуть можливість здійснювати оперативну діагностику, де створені усі умови, щоб на одній локації пацієнт отримав комплексну послугу.
Фото з просторів інтернету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *